Balandžio 18 d., ketvirtadienis, 17 val.
Vilniaus dailės akademija
„Titaniko“ pastatas, Maironio g. 3, 112 kab.

Susitikimas su Ali Şahin
Moderuoja Egija Inzule

Balandžio 15–16 d. Nidoje vyksiančio ELIA nešališkumo, įvairovės ir įtraukties platformos susitikimo proga ir po jo, kviečiame prisijungti prie neformalaus susitikimo su nešališkumo, įvairovės ir įtraukties platformos pareigūnu Ali Şahin Vilniuje ir aptarti jūsų klausimus, rūpesčius, įžvalgas ir patirtį, susijusią su įtrauktimi, nešališkumu ir įvairove VDA ir jos bendruomenėje. Studentai, dėstytojai, techniniai ir administraciniai darbuotojai yra kviečiami dalyvauti šiame pirminiame susitikime, kad būtų sukurta erdvė ir inicijuojamos diskusijos šiais bendruomenės klausimais.

Ali Şahin (jis/jo) yra patarėjas politikos klausimais, kuris specializuojasi nešališkumo, įvairovės ir įtraukties srityse. Jis yra vienas iš Roterdamo Willem de Kooning akademijos Įtraukties biuro projektų vadovų. Į savo darbą Ali Şahin žiūri per bendruomenės rūpesčio ir socialinio teisingumo prizmę. Jis organizuoja ir veda saugios(-esnės) erdvės susirinkimus, skirtus juodaodžiams, vietiniams ir kitų rasių žmonėms, kuriuose pirmenybė teikiama ryšiui, solidarumui ir bendruomeniniam gijimui.

Susitikimas vyks anglų kalba. Bus siūlomi tylūs vertimai, padėsiantys palengvinti bendravimą skirtingomis kalbomis ir palaikyti abipusį supratimą.