„Vaikų miško paviljono“ prižiūrėtojai šių metų Venecijos architektūros bienalėje beveik septynis mėnesius saugojo Kuršių nerijos miško fragmentą, įsikūrusį viename iš Campo de la Tana gyvenamųjų daugiabučių namų kiemelių. Pro paviljono duris su įvairiu temperamentu, drąsa ir tikslais įplaukė tūkstančiai lankytojų. Ne visi domėjosi bienale. Ne visi žinojo, kur pateko. Ne visi girdėjo apie Lietuvą. Ne visi buvo suaugę. Ne visi buvo vaikai. Beveik visi žaidė. 

Grįžę iš Venecijos keliame klausimą: kas žaidė praeitų metų architektūros bienalėje – vaikai? tėvai? kerpės? kirvarpos? kuratoriai? architektai? starchitektai? menininkai? venecijiečiai? turistai? kolonizatoriai? dekolonizatoriai?… 

Bienalių – ypač Venecijos, ypač architektūros – žaidėjus ir žaidimo taisykles identifikuosime Lietuvos paviljono kuratorių ir prižiūrėtojų pasakojimuose. Susitiksime vasario 17 dieną, Vilniaus universiteto Idėjų observatorijoje.

Renginyje ypač laukiami architektūros ir įvairių dailės sričių studentai, norintys „iš pirmų lūpų“ išgirsti apie paviljono prižiūrėtojų praktikas, patirtis, pamokas, atsakomybes ir džiaugsmus. 

Pirmosios įvykio dalies programa: 
13:00 – „Vaikų miško paviljono“ kuratorių pasakojimas.
13:30-15:30 – Paviljonų prižiūrėtojų pristatymai.
15:15-16:00 – Diskusija / klausimų ir atsakymų sesija.

Daugiau apie Vaikų miško paviljoną: neringaforestarchitecture.lt