2024 m. kovo-balandžio mėnesiais NMK reziduojanti menininkė Nazaré Soares siūlo individualius vandens inkubacijos seansus, kurių metu daugiausia dėmesio skiriama kūno ir proto suderinimui per švelnų masažą, judesius ir prisilietimų šiltame vandenyje klausymąsi.

Vykdydama savo tyrimą „Vanduo laiko odos apvalkalą“, N. Soares siekia atgaivinti kultūrinę bendro maudymosi reikšmę, kartu tyrinėdama ląstelių atmintį, skystąjį intelektą ir skatindama santykių praktiką šiuolaikiniame mene. Tyrimas iš pradžių buvo plėtojamas SODAS 2123 rezidencijoje, skirtoje programai ūmėdė’2024.

Individualūs vandens inkubacijos seansai vyks Nidos kempinge (E. A. Jonušo g. 11, Neringa). Kiekvienas užsiėmimas truks nuo 1 iki 1,5 valandos.

Dėl papildomos informacijos, laisvo laiko ir rezervacijos prašome kreiptis į Nazaré Soares whenthespellisbroken@gmail.com, +370(622)02786.

Nazaré Soares’ (Norvegija / Ispanija) skatina inkubaciją vandenyje, kuri švelniai veikia ląstelių klasterių šilumines savybes. Jos kūryba yra įsišaknijusi hidrofeminizme ir giliojoje ekologijoje. Joje susipina psichoakustinės ir kinematografinės erdvės, performanso menas ir hidroterapija, kuriamos ritualinės ir inkubacinės erdvės. Ji yra meno platformos „Invisibledrum“ įkūrėja ir nevyriausybinės organizacijos „Tribute Earth“ valdybos narė. Menininkės darbai buvo eksponuoti Singapūro meno ir mokslo muziejuje, Monrealio kongresų rūmuose, „Metamorf“ meno ir technologijų bienalėje, Etiopijos šiuolaikinio meno muziejuje, Braitono muziejuje, Braitono „Fabrica“, Indijos Habitat centre, Trondheimo meno muziejuje, Centro Botín, „Sonar“ muzikos ir technologijų festivalyje, Trondheimo Kunsthall, Varangerio muziejuje ir kt.

nazaresoares.com