Darbinis pabėgimas

Be rezidencijų programos, NMK teikia galimybę praleisti darbinį pabėgimą nuo 2 iki 4 savaičių Nidoje nuo lapkričio iki kovo mėnesių. Darbiniai pabėgimai yra skirti ieškantiems ramios darbo aplinkos, susikaupimo vystant naujus darbus, tyrimus, mokantis ar rašant doktorantūros darbą. Kambariai yra suteikiami pagal galimybes. Kadangi yra daugiau prašymų negu laisvų kambarių, paraiškų teikimo proceso metu prieiga dažniausiai suteikiama kultūros ir akademinės bendruomenės srityje dirbantiems specialistams. 

Darbinio pabėgimo paraiškos prasideda nuo rugsėjo ir yra nuolat įvertinamos. Paraiškos peržiūrimos NMK komandos iškart po pateikimo. Atsakymas suteikiamas nuo 5 dienų iki  2 savaičių po užpildymo. Užpildykite prašymą čia.

Kainos lapkritį-kovą

1 Asmuo: 2 savaitės: 242€; 3 savaitės: 363€; 4 savaitės: 484€
2 Asmenys: 2 savaitės: 339€; 3 savaitės: 508€; 4 savaitės: 678€
  
Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, patalynė bei rankšluosčiai, WiFi, naudojimasis bendromis virtuvės ir bibliotekos erdvėmis (karantino metu naudojimasis biblioteka negalimas). Už papildomą mokestį yra galimybė naudotis kūrybinių dirbtuvių, parodų bei koferencijų erdvėmis, taip pat – NMK įranga.
  
Mokėjimas bei rezervacijos atšaukimas

Sumokėti už darbines atostogas prašome ne vėliau kaip likus dviems savaitėms iki atvykimo. Jei sumokėjus pasikeitė planai, kompensuosime visą pervestą sumą, išskyrus banko mokesčius tuo atveju, jei apie tai mus įspėsite dvi savaitės iki rezervuoto darbo pradžios. Jei laiku neatšauksite užsakymo arba laiku nesumokėsite, neturėsime galimybės pilnai kompensuoti užsakymo ir negalėsime rezervuoti Jums kambario.