NMK kainų nustatymo politika

Kainų
kategorijos
NMK narystėKultūros srityje dirbantiems specialistams taikoma 25 % nuolaida nuo įprastos kainos, jei jie užsiprenumeruoja metinę NMK narystę, sumokėdami vienkartinį 24 € mokestį. Prenumerata gali būti sudaryta bet kuriuo metų laiku, tačiau ji nustoja galioti pasibaigus kalendoriniams metams. Pirmenybė teikiama su VDA susijusioms kultūros sritims: profesionalams, dirbantiems vaizduojamojo meno, dizaino ir architektūros srityse; humanitarinių mokslų, socialinės politikos, politikos mokslų ir sociologijos tyrėjams ir mokslininkams, taip pat tiksliųjų mokslų praktikams, dirbantiems su tarpdisciplininiais projektais.
Edukacinės ir kultūrinės dirbtuvėsEdukacinius ir kultūrinius seminarus bei dirbtuves NMK galima rezervuoti su 25 % nuolaida nuo įprastos kainos.
VDA studentams ir darbuotojamsŠiuo metu dirbantiems VDA darbuotojams bei studijuojantiems studentams ir doktorantams taikoma 50 % nuolaida nuo įprastos kainos; vasaros atostogas galima rezervuoti pagal „kas pirmesnis, tas gudresnis“ principą, paskelbus rezervacijos terminą.
Vaikai7-15 metų amžiaus vaikai, lydimi suaugusiųjų, moka 8 € (įprasta kaina) 6 € (NAC narystės kaina) 4 € (VDA kaina) už naktį. Vaikai nuo 0 iki 6 metų apgyvendinami nemokamai.
GyvūnaiUž naminius gyvūnus mokama 8 € (įprasta kaina) 6 € (NMK narystės kaina) 4 € (VDA kaina) / 6 nakvynės.