Menininkai

Galite peržvelgti menininkų darbus per atvirų studijų dienas. Šis sąrašas yra sudarytas chronologine tvarka, naujai atvykę menininkai yra sąrašo viršuje, o patys pirmieji NMK rezidentai yra apačioje.

 

2017

Dalia Mikonytė ir Adomas Žudys (LT) / Neringos savivaldybės stipendiatai
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Curatron rezidencija
Evy Jokhova (EE/ UK)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Marta Vosyliūtė (LT)
Hanna Husberg (FI/SE)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Emma Haugh (IE/DE) ir Suza Husse (DE)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
7-ojo Inter-formato simpoziumo „Palei linijas“ rezidencija
Ruth Proctor (UK/DE)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Wolfgang Bender (AT) / rezidencijų mainų programa kartu su Austrijos Forarlbergo žemėmis
Margaret Tali (NL/EE)
Liza Baliasnaja (LT/BE) & Sidney Barnes (UK/BE)

2016

Romina Abate (IT/DE)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Barbara Kapusta (AT) / rezidencijų mainų programa su AiR Krems rezidencija Austrijoje
Žilvinas Landzbergas (LT) / Neringos savivaldybės stipendiatas
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
ArcInTexETN tarptautinės doktorantūros programos studentų rezidencija
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Kati Karki (FI/UK)
Jay Gard (DE)
Magda Buczek (PL) / rezidencija, organizuota bendradarbiaujant su Culture.pl, A-I-R Laboratory bei CCA Ujazdowski Castle
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Kuruota sugrįžtančių menininkų rezidencija „Hibridiniai peizažai“
DISTRUKTUR (BR/DE)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Wen Chin Fu (TW/NL)
Maria A Maeser (AT) / rezidencijų mainų programa kartu su Austrijos Forarlbergo žemėmis
Anne-Liss Kogan (EE/NO) & Sara Wolfert (SE)
Alicja Bielawska (PL) / rezidencija, organizuota bendradarbiaujant su Culture.pl, A-I-R Laboratory bei CCA Ujazdowski Castle

2015

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mo Abd-Ulla (NO) 
Victoria Durnak (NO)
Tanya Busse (CA/NO)
Gunnhildur Hauksdóttir (IS)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Žilvinas Landzbergas (LT) 
Jol Thomson (CA/DE)

2014

Allison Guy (NL/US)

2013

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Elysee projekto rezidencija
Dominique Blais (FR) 
Martin Neumaier (DE)
Žilvinas Landsbergas (LT)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Hannes Gruber (AT)
Renja Leino (FI)
Hannah Oellinger & Manfred Rainer (AT)
Jonas Jurcikas (LT)
Laima Kreivytė (LT) / Neringos savivaldybės stipendiatė
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Kuruota rezidencija „Techno-ekologijos“
Theun Karelse (NL)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Danius Kesminas (AU)
Wilhelm Klotzek (DE) / Goethe instituto stipendiatas
Anna Clawson and Nicole Ward
 (UK)
Brett Sroka (USA)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Kuruota rezidencija „Kritinis turizmas“
Distruktur (DE/BR)
Pipa/Silvia Ambrogi (BR)

2012

Kuruota rezidencija „Leidžiant laiką“ (spalis-gruodis)
Petra Koehle (CH)
Federica Martini (CH)
Marika Troili (SE)
Fiona Reilly (IE)
Peter Wehinger (AT)
Eva-Fiore Kovacovsky (CH/NL)
Vahag Hamalbashyan (AM)
Myroslav Vayda (UA)
Natalia Zintsova (RU)
Marta Bogdanska (PL)
Toni Ledentsa (FI)
Luca Diffuse (IT)
Sigbjørn Bratlie (NO)
Jeanie Sinclair (UK)
Henning Lundkvist (SE)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Kuruota rezidencija „Ritualinis kambarys“ (spalis)
Ula Tornau (LT)
Asta Vaiciulyte (LT)
Axel Linderholm (SE)
Lea Porsager (DK)
Kipras Dubauskas (LT)
Laura Kaminskaite (LT)
Distruktur (Gustavo Jahn ir Melissa Dullius) (BR/DE)
Ilya Dounar (BY)
Jonas Zukauskas (LT/GB)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Bjargey Ólafsdóttir (IS)
Juha Pekka Matias Laakkonen (FI)
Lena Dobrowolska (UK/PL) / Neringos savivaldybės stipendiatė
Vsevolod Kovalevskij (LT)
Marianna La Rosa (JP/US)
Saulius Leonavicius (LT)

2011

Meninkai, gavę KKNORD Mobility stipendijas (spalis-gruodis)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Eva-Fiore Kovacovsky (NL/CH) / Olandijos fondo BKVB stipendiatė
Kyle Riedel (USA)

Liddy Scheffknecht (AT) / rezidencijų mainų programa kartu su Austrijos Forarlbergo žemėmis
Renata Heredia (LT)
Tessa Androutsopoulos (FIN/GR) / Suomijos meno mainų fondo stipendiatė
Sydney Hart (CAN/UK)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Trumpalaikė M.A.R.I.N.*rezidencija (2011 08 21-08 31) 
ir projektas „Cartography and Everyday at Sea“ (liet. „Kartografija ir kasdienybė jūroje“)
Kelly Andres (CA)
Karla Brunet (BRA)
Niki Passath (AT)
Mirae Rosner (CA)
Jesse Scott (CA)
Tapio Mäkelä (FI)
*M.A.R.I.N. yra klajokliška rezidencijų programa, skirta menininkams, dirbantiems su meno ir mokslo tyrimais, kurių objektas – jūros ir pajūrio zonos. Nidoje menininkai daugiausia dirbo ties kartografiniais ir į ekologiją nukreiptais projektais.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
T-R-A-C-E-S.net rezidencija (kovas-gegužė)
Natalia Borissova (RU/DE)
Justin Tyler Tate (CA/US)
Johanna Sophie Santos Bassetti (ES/US)
Hanna Husberg (FI)
Jodi Rose (AU/DE)
Gwen-Aël Lynn (FR/US)
Ernest Truely (US/EE)
Marjolein Houben (NL) ir Irmelin Joelson (SE)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>