Atvykimas

Norėdami atvykti į NIDOS MENO KOLONIJĄ, turite persikelti iš Klaipėdos į Smiltynę keltu (5 min), tuomet pasukti pagrindiniu keliu ir važiuoti juo 45 km viešuoju arba privačiuoju transportu. Artimiausias oro uostas yra Palangoje (86 km, 1,5 val.), kiti - Kaune (270 km, 3 val.), Vilniuje (357 km, 4,5 val.) ir Rygoje (Latvija, 357 km, 5 val.). Šiuose oro uostuose kyla ir leidžiasi ir pigių skrydžių aviakompanijų Ryanair, Wizzair ir Airbaltic lėktuvai.

Jeigu ieškote pigios NAKVYNĖS Vilniuje, galite apsistoti Dailės akademijos bendrabutyje - jis nėra ištaigingas, tačiau pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, o kambario kaina siekia vos šešiasdešimt litų už vienvietį kambarį (internetu kambario rezervuoti neįmanoma, tačiau jeigu Jūs - mūsų rezidentas, galime užsakyti jį Jums telefonu).

Autobusutraukiniu arba oro uosto autobusu atvykite į Klaipėdą. Iš Klaipėdos stoties taksi ar pėsčiomis (2,5 km, ~25 min pėsčiomis, taksi ~7 min , ~ 3-4 EUR) pasiekite Senąją perkėlą, kuri į Smiltynę - anapus Kuršių marių - kelia tik keleivius ir dviračius (tvarkaraštis). Kėlimasis trunka apie septynias minutes (kainuoja 0,8 EUR). Prie pat perkėlos, vos išlipus iš kelto, yra autobuso stotelė, iš kurios reguliariai vyksta autobusai maršrutu Smiltynė - Nida (tvarkaraštis). Autobusų tvarkaraštis sudarytas pagal keltų tvarkaraštį, tačiau keltas kursuoja dažniau, nei autobusas, dėl to rekomenduojame pasitikslinti abu tvarkaraščius.

Paskutinis keltas iš Senosios perkėlos ne sezono metu (spalio - gegužės mėnesiais) yra 21val. Jeigu atvykstate vėliau, keliaukite prie Naujosios (antrosios) perkėlos - ji toliau, tačiau kelia ir automobilius (Dėmesio, Kuršių Nerijos pusėje nuo šios perkėlos viešasis transportas nekursuoja!). Paskutinis kelto reisas - 00.10, tačiau šiuo atveju turėtumėte susisiekti ir pranešti mums, kad Jus reiks pasiimti (taikoma tik kritiniu atveju ir už papildomą mokestį).

Iš Tarptautinio Palangos oro uosto Klaipėdos autobusų stotį galima pasiekti raudonu autobusu, pažymėtu Nr. 100. Maršruto reisų paros skaičius priklausys nuo skrydžių skaičiaus. Vasaros sezoną, nelygu savaitės diena, reisų skaičius svyruos nuo 2 iki 8.
Paprastai, autobusas iš Palangos oro uosto su atskridusiais iš Lutono oro uosto keleiviais į Klaipėdą važiuoja 13:30, kelionė užtrunka apie 35 minutes ir kainuoja 0,72 EUR. Į Palangą Londono (Luton) kryptimi „Wizzair“ keleiviai iš Klaipėdos autobusu išvyksta 10:40, kelionė trunka apie 40 minučių ir kainuoja 1,10 EUR. Prieš planuodami kėlionę pasitikrinkite autobuso tvarkaraštį.

Jeigu ieškote kur APSISTOTI Klaipėdoje, rekomenduojame vieną tiesiai priešais stotį - http://www.klaipedahostel.com arba kitą, esantį už dešimties minučių kelio pėsčiomis - http://kubu.lt/.

Į Nidą vyksta ir tiesioginiai autobusai iš Kauno ir Vilniaus, tačiau ne-sezono metu jie kursuoja ne kasdien. Visus maršrutus ir kainas rasite  tinklapiuose www.autobusubilietai.lt ir www.toks.lt.

KELIAS NUO AUTOBUSŲ/TRAUKINIŲ STOTIES IKI SENOSIOS PERKĖLOS (~25 min pėsčiomis)

KAIP RASTI NIDOS MENO KOLONIJĄ NIDOJE

Jeigu vykstate automobiliu, pasukite į trečią kelią nukreipiantį į Nidą, o tuomet - pirmą kelią į dešinę (prie ženklo "Kempingas").

Jeigu atvykote autobusu, iki Nidos meno kolonijos galite ateiti pėsčiomis, tai 1,5 km arba 15 min kelio.

Kelionę iki NMK galite susiplanuoti ir patys:

View Larger Map