Sugrįžtantys rezidentai birželį ir liepą kurs naujus kūrinius parodai „Hibridiniai peizažai“

  08A9904-001
Iš kairės į dešinę: Björn Kühn, Marika Troili, Franziska Nast, Anna Romanenko, Liddy Scheffknecht,
Taavi Suisalu. Vytauto Michelkevičiaus nuotrauka.
VDA Nidos meno kolonijoje prasideda kuruota rezidencijų programa „Hibridiniai peizažai“, kurioje kviestiniai menininkai dirbs kartu su kuratoriumi Vytautu Michelkevičiumi. 

Skaityti daugiau...

PRIMENAME: Neringos savivaldybės meno stipendijos konkursas artėja prie pabaigos

stipendininkai 001
Apie Neringos savivaldybės stipendininkų Rūtos Junevičiūtės (LT) ir Nicholo Matrangos (US) projektą naujausiame Nidos meno kolonijos žurnale.
Siekdama skatinti Lietuvos meno kūrėjus, Neringos savivaldybės taryba kartu su Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija, įsteigė Neringos savivaldybės meno stipendiją. Ši stipendija skirta vizualiųjų ir taikomųjų menų, dizaino, architektūros, dailės istorijos, teorijos ir kritikos profesionalams. Paraiškos stipendijai gauti priimamos iki 2016 m. birželio 1 dienos.

Skaityti daugiau...

Atvirų studijų dienos 2016-ųjų gegužę

 1-001  3-001
 5-001  6-001
Kadrai iš Kristin Orav (EE) ir Juhan Vihterpal (EE) video filmo.

Šventinio inauguracinio savaitgalio Nidos meno kolonijoje metu ir dieną prieš jas vyko dabar reziduojančių menininkų kūrybos pristatymas. Atvirų studijų dienose 2016-ųjų gegužę dalyvavo Nidos meno kolonijos rezidentai: Kristin Orav (EE) ir Juhan Vihterpal (EE), Wen Chin Fu (TW/NL), Kevin Rodgers (CA), ŠMC atstovai, NMK komanda.

Julijos Navarskaitės ir Andrej Vasilenko nuotraukos.

Skaityti daugiau...

Inauguracinis savaitgalis gegužės 21-22 dienomis (nuotraukos)

 MG 0343-001

Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija gegužės 21–22 dienomis Nidoje organizavo inauguracinį savaitgalį.

Dalijamės fotoreportažu iš inauguracinio vakaro ir parodos „Lipti nematomomis struktūromis. Apie ritualines disciplinuojančias praktikas. II dalis: Nida“ atidarymo. Paroda veikia kasdien, išskyrus pirmadienį, nuo 12 iki 20 val.

Andrej Vasilenko nuotraukos

Skaityti daugiau...

Inauguracinis savaitgalis VDA Nidos meno kolonijoje gegužės 21–22 dienomis

fb-cover-gimtadienis

Minėdama savo penkerių metų veiklos sukaktį, Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija gegužės 21–22 dienomis Nidoje organizuoja inauguracinį savaitgalį. Jo metu oficialiai bus atidarytas ne tik naujasis Kolonijos korpusas, bet ir jame įrengtoje erdvioje ekspozicijų salėje iki birželio 19 dienos veiksianti paroda.

Skaityti daugiau...